به سایت هیراد صنعت آسانبر خوش آمدید ، جهت دانلود نرخ نامه شرکت کلیک نمایید   دانلود نرخ نامه مصوب

فواید نوسازی آسانسورها

 

فواید نوسازی آسانسورها

 

 

زیباسازی

آسانسورهای قدیمی از نظر ظاهری فاقد زیبایی بوده ، از لحاظ فنی نیز عمومافاقد ایمنی کافی میباشد.نوسازی میتوان این امکان را به ساختمان های موجود بدهد که ضمن استفاده از امکانات موجود ، حس زیبایی و امنیت را به مسافرین القا نموده.

مدیریت زمان و سرمایه

فایده عمومی که همه روشهای مدرنیزاسیون دارا میباشد ،این است که روشهازمان پاسخ دهی به احضار و نیز زمانهای توقف آسانسور بابت خرابی بشدت کاهش میابد.

اعتبار تجدید شده

بررسی میزان اعتبار،یک ارزش بسیار آشکار جهت گرایش به سمت نوسازی آسانسورها میباشد.علاقمندی به تجدید اعتبار هرگز به معنی تجمل طلبی نبوده بلکه روشی برای افزایش اعتبار ساختمان میباشد.

هزینه تحمیلی ناشی از کار افتادگی

تصور عموم بر این است که هزینه های از کارافتادگی یک آسانسور تنها در محدود به هزینه های تعمیرات آن میباشد. کافی است میزان هزینه های ناشی از کار افتادگی آسانسور و عدم رضایتمندی میهمانان یک هتل معتبر را در نظر بگیرید ، تا ذهنیت شما در این خصوص تغییر نماید.

سود حاصل از احساس مثبت مسافران

وقتی شما به ارزش ساختمان خود می افزایید تاثیر مثبتی در نظر افرادی که جدیدا به ساختمان تردد مینمایند حاصل شده و نیز احساس رضایتمندی مناسبی نزد ساکنین قبلی ایجاد مینماید.

به روز رسانی امکانات ساختمان

امروزه تجارت و اعتبار بسیاری از کمپانی ها بر اطمینان مخاطبین نسبت به حسن سایقه و نشان (برند) استوار میباشد.

افزایش نرخ اجاره و یا فروش واحد ها

آسانسور به منزله قلب ساختمان میباشد. هیچ کدام از سیستم های دیگر در ساختمان اداری این مقدار تاثیر بر میزان توانایی شما برای جابجایی افراد به طور موثر در ساختمان نمیباشد.

تجهیزات قدیمی و منسوخ شده آسانسور میتواند میزان مصرف انرژی ساختمان را افزایش دهد.

راه حل های نوسازی میتواند ضمن کاهش مصرف انرزی ، القای ایمنی استفاده از تجهیزات ،زیبایی را به ارمغان آورده که تمامی شاخص های یادشده به نوعی به سود دارندگان واحدهای یک مجتمع از نظر افزایش اعتبار ملک ، افزایش هزینه اجاره بها ء و قیمت متراژ واحدها خواهد گردید.

بهینه سازی مصرف انرژی

در ایران 90 % آسانسورهابا سیستم موتور دو سرعته با حداکثر سرعت یک متر برثانیه کار میکنند.استفاده از موتورهای دو سرعته به خصوص در ساختمانهای پر تردد مانند بیمارستانها ، هتل ها و ساختمانهای اداری یا دولتی منجر به افزایش هزینه های بسیار زیاد ناشی از مصرف زیاد و غیر اقتصادی انرژی میگردد .امروزه استفاده از سیستم های ACVV ،VVVF باعث میشود موتور با تلفات انرژی کم مورد استفاده قرار میگیرد.
استفاده از سیستم VVVF سبب کاهش قابل ملاحظه ایحرارت موتور آسانسور در ساختمان پر ترافیک شده و با حذف فن موتور و سیستم خنک کننده برقی موتورخانه ،منجر به صرفه جویی هایی غیر مستقیم بسیاری در مصرف انرژی میگردد.
همچنین استفاده از موتورهای بدون گیربکس (گیرگس)گامی دیگر در راستای کاهش مصرف انرژی میباشد .موتورهایگیربکس بازده مکانیکی بسیار بالایی داشته و بدلیل استفاده از ترمز الکتریکی در اینگونه موتورها ،انرژی ناشی از ترمز به جای اتلاف به صورت حرارت.مجددا به شبکه تزریق میگردد.

 

[calltoaction align="right" title="شرکت هیراد صنعت آسانبر" button_text="تماس با ما" button_link="/index.php/about-us/contact-us"]برای تماس با شرکت کلیک نمایید[/calltoaction]