آسانسور خودروبر – حدود قیمت آسانسور ماشین بر پارکینگ

آسانسور خودرو بر هیراد صنعت آسانبر : لیست قیمت آسانسور ماشین بر پارکینگ , جهت کسب اطلاع دقیق از قیمت آسانسور خودروبر تماس بگیرید : 44296863

طراحی آسانسور ماشین بر حاصل دسترنج تیم فنی شرکت هیراد صنعت است که به سبب تجربه بالا در این زمینه و استفاده از قطعات مهندسی شده( کابین و یوک ویژه ماشینبر) و همچنین استفاده از رولر جایگزین کفشک ، حرکتی نرم و پر قدرت و بدون لرزش را فراهم میکند بدین صورت ضریب اطمینان را به 100% رساندیم.

آسانسور ماشین بر

آسانسور ماشین بر

ویژگی آسانسور ماشین بر هیراد صنعت

  • استفاده از کابین با ابعاد مناسب جهت جابجایی انواع خودرو
  • استفاده از دربهای اتوماتیک برای طبقات و کابین و همچنین نصب سیستم های ایمنی و الکترونیکی نظیر سنسور وزن ، چشم الکترونیکی و پرده نوری برای اطمینان از بار گیری اتومبیل با وزن مجاز و در محدوده مجاز داخل کابین
  • تعبیه سیستم تحویه مناسب برای خارج کردن دود و گازهای مزاحم از کابین و طبقات
  • استفاده از سیستم های سیگنالینگ مخصوص خودروبرها و آسانسورهای خودرو بر معمولا به صورت هیدرولیکی نصب میشوند که طرز قرار گرفتن ریلها و جک یا جکها دارای تنوع فراوانی میباشد(جک مستقیم، جک مستقیم از بغل ، آکاردئونی ،غیر مستقیم یا هیدرو بکسل و…) که برای هر چاهکی با توجه به همان چاهک طراحی و اجرا میشود.

شرکت هیراد صنعت آسانبر جهت طراحی و ساخت آسانسور ماشین بر خود از شیرهای بلین (آلمان ) و ویتور (آلمان) استفاده مینماید.

مکانیزم آسانسور خودروبر

سیستم محرکه آسانسور خودرو بر به طور کلی در دو نوع هیدرولیکی و کششی طراحی شده است . البته این دو نوع سیستم را شرکت هیراد صنعت آسانبر کار می کند و از این رو تکنولوژی های جدید در حیطه کاری ما قرار ندارد .

نیروی محرکه هیدرولیکی

سیستم هیدرولیک در آسانسور خوردو بر به دو صورت کار می شود اول اینکه بصورت جک مستقیم از زیر و دوم اینکه استفاده از جک بغل از دو طرف . حداکثر ارتفاعی که این سیستم می تواند آسانسور را بالا ببرد طبقه است و مشکل اصلی هم طول جک است که محدودیت دارد به ویژه برای جک مستقیم از زیر آسانسور .

نیروی محرکه کششی

اگر ارتفاع ساختمان بیشتر از 4 طبقه باشد بهتر است اس سیستم محرکه کششی استفاده شود . ابعاد آسانسور خودروبر حداقل 2.70 سانتی متر است و عمق 5.5 متر .

مزیت نصب آسانسور خودروبر هیدرولیک :

  • ضریب ایمنی بالاتر
  • حرکت نرم و کم صدا
  • سهولت در نصب
  • بدون نیاز به موتورخانه در بالا
  • صرفه جویی در فضای ساختمان
  • قیمت تمام شده کمتر
قیمت آسانسور ماشین بر

آسانسور خودرو بر

حدود قیمت آسانسور ماشین بر

به دلیل وسانات ارزی در کشور و تاثیر مستقیم قیمت ارز به ویژه دلار بر صنعت آسانسور باعث می شود که قیمت دقیقی نشود اعلام کرد . قیمت دلار تاثیر مستقیم بر فولاد دارد از طرفی طراحی یک پارکینگ مکانیزه به همراه بالابر خودرو نیاز اساسی به مسرف فولاد دارد و این باعث شده است که قیمت روز اعلام شود . از این رو بهترین راهکار برای دریافت لیست قیمت انواع آسانسور ماشین بر تماس مستقیم با شرکت است .