سرویس آسانسور غرب تهران – 02144296323 (تعمیر و نگهداری)

سرویس و نگهداری آسانسور در غرب تهران با کیفیت بالا و تضمین اصل بودن قطعات , شرکت هیراد صنعت آسانبر شرکت سرویس آسانسور در غرب تهران با سابقه  طولانی و تجربه بالا آماده ارائه خدمات تعمیر و نگهداری انواع آسانسور برای متقاضیان غرب تهران بزرگ است .

سرویس آسانسور غرب تهران

سرویس آسانسور غرب تهران

تعمیر انواع آسانسور در غرب تهران

شرکت هیراد صنعت آسانبر با کادر مجرب و متخصص در تعمیر , سرویس و نگهداری آسانسور فعال است . دفتر مرکزی شرکت در مرزداران واقع شده و کلیه تهران را تحت پوشش فعالیت خود دارد . تکنسین ها و کارشناسان ما انواع آسانسور و بالابر را آموزش دیده اند . از این رو هر نوع آسانسور گیرلس یا گیربکسی را به راحتی می توانند سرویس و نگهداری کنند . برای ارتباط با ما می توانید با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید و یا فرم زیر را پر کرده و برای ما ارسال کنید در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت .

فرم درخواست
CAPTCHA
لطفا صبر کنید

سرویس آسانسور در غرب تهران

مناطق تحت پوش شرکت هیراد صنعت آسانبر در غرب تهران شامل موارد زیر می باشد :

مرزداران , صادقیه , آریا شهر , پونک (جنوبی و شمالی) , باغ فیض , شهر زیبا , شهرک گلستان , شهرک نفت , چهار دیواری , فردوس غرب , سازمان برنامه , المهدی , کوهسار,مراد آباد , اکباتان , بیمه , آپادانا , اندیشه , بهاران , کن , حصارک , پرواز , ارم , سازمان آب , اباذر , مهران , جنت آباد ( جنوبی و شمالی و مرکزی ) , شاهین , ایت الله کاشانی , بولیوار , سردار جنگل , ایران زمین , بلوار تعاون , ستاری , اشرفی اصفهانی , کمالی , پیامبر , شهید باکری , شهران , شهرک آزادی , چیتگر , کوهک , پیکان شهر , شهرک چشمه و …

انتخاب بهترین شرکت سرویس و نگهداری آسانسور

کار سرویس و نگهداری از آسانسور کار خدماتی است و یکسری از عوامل باعث برتری شرکتها می شوند :

قیمت مناسب سرویس آسانسور :

شاید اولین و مهمترین مورد در تعمیر و نگهداری آسانسور هزینه آن باشد . بدون شک اکثر ساختمان ها به ویژه در غرب تهران دارای آسانسور هستند و هر ماه نیاز به بررسی و سرویس آسانسور دارند , این کار بر عهده مدیر ساختمان است . مدیر ساختمانی به دلایل خاص می خواهد هزینه های نگهداری و سرویس آسانسور را کاهش دهد تا اعتراضی از طرف ساکنین ساختمان نبیند .

وقت شناس بودن شرکت سرویس آسانسور :

در شهری مثل تهران همه دوست دارند که هر کاری به موقع انجام شود . واقعا زمان اهمیت بالایی دارد . اکثر مدیران ساختمان هم به دلایل وقت نشناس بودن شرکتهای سرویس آسانسور هر سال با یک شرکت قرارداد می بندند که این کار وجه خوبی ندارد و بهتر است که برای دراز مدت نگهداری و سرویس آسانسور در اختیار یک شرکت باشد .

تکنسین مجرب و با تجربه :

شرکت آسانسور هر جا که فعال است چه در زمینه نگهداری و سرویس آسانسور غرب تهران و یا هر نقطه دیگر باید تکنسین های آموزش دیده و باتجربه داشته باشد . کار آسانسور کار بسیار تخصصی و خطرناک است که باید به درستی اجرا شود .

در دسترس بودن و سرعت عمل :

تعمیر و راه اندازی سریع آسانسور یکی دیکر از معلفه های مهم در برتری شرکت ها است . از این رو همه می خواهند سریع مشکل حل شود . تصور کنید خانواده ای در طبقه 5 و بالاتر ساختمان ساکن هستند اگر بیش از یک روز تعمیر آسانسور طول بکشد واقعا عصبانی خواهند شد و ناراحت از وضعیت موجود .