فروش قطعات آسانسور – فروش آنلاین قطعات آسانسور در تهران

فروش آنلاین قطعات آسانسور در تهران , تبریز , اهواز , مشهد  و … , مرکز فروش قیمت لوازم جانبی آسانسور در تهران شرکت هیراد صنعت آسانبر :  توانایی فروش انواع قطعات (مکانیکال، راه اندازی ، درب ، موتور، ریل و…) آسانسورهای کششی ، آسانسور هیدرولیک ، بالابر و پله برقی را دارا میباشد.

جهت سهولت در انتخاب قطعه مورد نظر برای مشتری در فضای سایت اجزا به تربیت برند ونوع کاربرد تفکیک شده اند .کلیه قطعات که توسط این شرکت به مشتریان عزیز فروخته میشود دارای یکسال گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش میباشد.

در صورت درخواست مشتری ارسال قطعات در کمترین زمان پس از تایید فاکتور و خرید با کمترین هزینه صورت میپذیرد. با توجه به اینکه برخی از قطعات دارای مشخصات فنی تخصصی میباشد میتوانید جهت سهولت و دقت در خرید آسانسور با مشاورین فنی هیراد صنعت آسانبر تماس حاصل فرمایید. در صورت درخواست مشتری جهت نصب قطعه خریداری شده این شرکت توانایی اعزام نیروی متخصص رادارا میباشد.

فروش قطعات

کلیه قطعاتی که توسط شرکت هیراد صنعت به فروش میرسد دارای استاندارد های به روز دنیا میباشد و از معتبرترین برندهای حال حاضر اروپا میباشد که توسط مدیران فنی شرکت هیراد صنعت آسانبر عملکرد و کیفیت قطعات بررسی و تائید شده است.

به واسطه بیش از دو دهه فعالیت و همکاری متداول با وارد کنندگان و تولید کنندگان اصلی قطعات آسانسور ، پله برقی و بالابر و حذف واسطه ها قیمت های قطعات تامین شده توسط این شرکت کاملا رقابتی و در راستای منافع مشتری میباشد.

همچنین شرکت هیراد صنعت جهت رفاه شما مشتریان گرامی اقدام به راه اندازی درخواست آنلاین سرویس نموده است . در صورت نیاز می توانید از لینک پایین صفحه جهت ثبت درخواست خود اقدام فرمایید . در اولین فرصت با شما تماس می گیریم .

منتظر تماس شما هستیم هیراد شایسته اعتماد