به سایت هیراد صنعت آسانبر خوش آمدید ، جهت دانلود نرخ نامه شرکت کلیک نمایید   دانلود نرخ نامه مصوب

سرویس و نگهداری

سرویس و نگهداری | آسانسور پله برقی بالابر | هیراد صنعت آسانبر

 

شرکت هیراد صنعت آسانبر سالهاست که در زمینه صنعت آسانسور ، پله برقی و بالابر پیشرو و هدفمند بوده و مفتخر به دریافت لوح های تقدیر در زمینه کیفیت ، نو آوری ، خدمات پس از فروش و مشتری مداری از سازمانهای مختلف دولتی و خصوصی گشته است. شرکت هیراد صنعت آسانبر با بکار گیری نیروهای متخصص و دوره دیده، دارای تیم پشتیبانی کامل با ابزاری دقیق و بروز دنیا به صورت 24 ساعته (طبق چک لیست های فنی طراحی شده) در خدمت مشترکین گرامی میباشد.

از جمله خدمات طلایی این شرکت ارائه CD آموزشی به مسئول مربوطه، آموزش رایگان به فرد معرفی شده از طرف ساختمان برای مواقع ضروری، نصب برد SMS روی تابلو فرمان ( ارسال SMS به طور خودکار هنگام نقص فنی دستگاه به سرویسکار) ، ضمنا این شرکت با فراهم نمودن انبار جداگانهای برای تامین قطعات دستگاهها در صورت خرابی دستگاه در زمان کوتاهی نسبت به ارسال قطعه مورد نیازاقدام میکند .با توجه به اهمیت سرویس و نگهداری آسانسور و پله برقی در ساختمان و احتمال بروز حوادث غیر قابل جبران، در خصوص عدم سرویس و نگهداری صحیح و بموقع و نگهداری غیر اصولی توسط افراد غیر متخصص ، شرکت هیراد صنعت آسانبربرآن شد با نگاهی تخصصی واصولی در پیشبرد هرچه بهتر این مهم اقدام نماید . لذا مدیران محترم ساختمانها آگاه باشند ،در صورت بروز هر گونه حادثه ، طبق قانون این حق به هر یک ازافراد سانحه دیده مبنی بر شکایت از مدیریت ساختمان و شرکت پیمانکار و در خواست غرامت از مقصرین امرلازم الاجرا میباشد .لذا دارا بودن قرارداد سرویس و نگهداری معتبر به همراه بیمه و استاندارد و همچنین انعقاد قرارداد نگهداری سالیانه با شرکت معتبرو دارای صلاحیت (دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور، عضویت سندیکای آسانسور ) امری ضروری بوده و میتواند گره گشای مشکل پیش آمده باشد.


سرویس ونگهداری ماهیانه صحیح آسانسور ، پله برقی و بالابر علاوه بر ایجاد امنیت و آرامش برای سرنشینان، باعث صرفه جویی اقتصادی و جلوگیری از خرابی های احتمالی میشود. بعنوان مثال می توان با چک کردن ماهیانه ، میزان باروارده بر هر یک از سیم بکسلهای دستگاه توسط متخصیصن امر به کمک ابزار مخصوص و تنظیم آن از آسیب رسیدن به فلکه اصلی موتور، فلکه هرزگرد، سیم بکسل وسر خوردگی کابین جلو گیری بعمل آورد.

جهت دانلود فرم قرار داد سرویس و نگهداری آسانسور شرکت هیراد صنعت آسانبر اینجا را کلیک نمایید .

جهت دانلود چک لیست سرویس و نگهداری آسانسور به صورت کامل اینجا را کلیک نمایید

 

همچنین شرکت هیراد صنعت جهت رفاه شما مشتریان گرامی اقدام به راه اندازی درخواست آنلاین سرویس نموده است . در صورت نیاز می توانید از لینک پایین صفحه جهت ثبت درخواست خود اقدام فرمایید . در اولین فرصت با شما تماس می گیریم .

 

منتظر تماس شما هستیم هیراد شایسته اعتماد